Strona główna

Firma GUMAPOL SP. Z O.O. SP.K istnieje na rynku od 2015 roku. Jest prywatnym przedsiębiorstwem funkcjonującym na krajowym rynku. Doświadczenie oraz wiedza, którą nieustannie pogłębiamy pozwoliły nam na osiągnięcie wielu sukcesów na rynku krajowym i zagranicznym. W naszej firmie stawiamy na rzetelność i profesjonalizm. Nasi pracownicy są wyposażeni we wszystkie konieczne środki, aby terminowo wykonać powierzone nam zlecenia. Wspólnie dbamy o naszych Klientów zapewniając im kompetentną obsługę, stałą oraz wysoką jakość produktów. Produkty muszą być bezpieczne i zgodne z wymaganiami prawa.

Firma GUMAPOL specjalizuje się w recyklingu odpadów gumowych, produkcji granulatów gumowych EPDM i SBR, produkcji wysokoenergetycznych paliw alternatywnych oraz w handlu odpadami pochodzącymi z produkcji gumy.

Podstawową sferą działalności firmy jest kompleksowa gospodarka odpadami gumowymi oraz odpadami z tworzyw sztucznych.

Drugim odłamem działalności naszej firmy jest produkcja granulatów gumowych z odpadów poprodukcyjnych. Prowadzony proces przetwarzania zużytych opon i odpadów gumowych polega na ich rozdrabnianiu w celu wytworzenia granulatu z gumy. Procesy te są prowadzone przy użyciu specjalistycznej linii rozdrabniania. Uzyskany w ten sposób granulat gumowy jest pełnowartościowym towarem handlowym z przeznaczeniem do ponownego wykorzystania przy produkcji produktów dla budownictwa, drogownictwa, czy też innych gałęzi przemysłu.

Swoją pracę wykonujemy w oparciu o posiadane decyzje zezwalające na zbieranie i przetwarzanie odpadów gumowych oraz zatwierdzone programy gospodarki odpadami. Dysponujemy odpowiednio przeszkolonymi pracownikami co stanowi gwarancją szybkiej i sprawnej realizacji otrzymywanych zleceń. Nasze usługi i towary oferujemy na terenie całego kraju.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zaangażowaniu oraz dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii w procesie produkcji i starannej kontroli jakości nasz zakład opuszczają wyroby o nienagannych parametrach. Docenili to nasi klienci dzięki którym umocniliśmy swoją pozycję w kraju i za granicą co z kolei skutkowało pozytywna opinią i zaufaniem w pozyskiwaniu nowych klientów.

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia, środki do sprawnego i rzetelnego wypełniania powierzonych nam zleceń.

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe:

Biuro - Marta

email: biuro@gumapol.pl

tel. +48 530 264 378

 

Granulaty gumowe - Ola

email: biuro@gumapol.pl

tel. +48 881 520 002

 

Przemiały tworzyw sztucznych - Olek

odpady budowlane, transport

email: a.matuszewski@gumapol.pl

email: odpadybudowlane@gumapol.pl

tel. +48 794 500 306

 

Skup  złomu i  metali  kolorowych - Marta

email: zlom@gumapol.pl

tel. +48 509 300 706

 

Odpady opakowaniowe - folia, makulatura, big-bag

email: odpadyopakowaniowe@gumapol.pl

tel. +48 533 083 931

tel. +48 535 150 353

 

Export-Import - Dominik

(Deutsch, English, Espanol )

email: dominik.m@gumapol.pl

 

tel. +48 603 225 684